Полонені моряки, які зараз знаходяться в РФ, переймаються долею чотириногого друга

246
Фото: Google,com

Виявляється, разом з екіпажем на борту «Яни Капу» жив песик – улюблениць моряків. Після зухвалого штурму російськими правоохоронцями українського буксира, доля чотириногого друга невідома. Один з полонених просив дізнатись, що з ним.

Нещодавно, Адвокат Геннадій Федоров навідував свого підзахисного – механіка рейдового буксира «Яни Капу» Сергія Чулібу. Полонений, не зважаючи на тяжкі обставини, тримається. Перебуває у гарному фізичному й моральному стані. Більше переживає за своїх родичів, аніж за себе.

«Як і інші члени команди, Сергій в ході допиту заявив, що вважає себе військовополоненим і повідомив лише дані, які передбачені статтею 17 женевської конвенції, тобто ПІБ, дату народження, звання. Від дачі інших свідчень відмовився», – розповідає захисник.

Також, він наголосив, що хлопець сумує за родиною, шкодує, що вони втратили на цей час годувальника. Його турбує доля собаки, яка плавала з ними в морі. Боїться, що без належного технічного догляду за катером, посудина може стати непридатною, пише «Українська правда». Ось такі вони справжні моряки.

Читайте також: Завдяки «братам росіянам» у Бердянському порту скоротиться штат співробітників

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...