Позивний “Міха”: на Запоріжжі Віталій Олешко виконує обіцянку дану бойовикам – відео

3981
Військовослужбовець та мешканець Бердянська, який переїхав з Донбасу, після активізації бойовиків Віталій Олешко почав розхитувати ситуацію в області. Чоловік з позивним “Сармат” спочатку проявляв активність у курортному місті, а після того, як були оприлюднені докази його рейдерських дій, про які дізналися усі бердянці, переніс свою активність на Запоріжжя. Серед його діяльності можна виділити: заняття рейдерством у Бердянську, зривання сесії міської ради у Запоріжжі та вчорашній мітинг під стінами ЗОДА  і напевно є речі, про які ми поки не знаємо. 

Є підстава вважати, що мітинг був завчасно “профінансований”. Протест був анонсований заздалегідь і на нього прийшли представники з різних політичних та громадських організацій. Людям був відведений певний час, в який вони мали “вкластися” і виконати всі необхідні умови, а як тільки час закінчився – всі швидко покинули територію біля ЗОДА.

Як стало відомо Форпост від медіа–центру «The Kiev Times» та центру боротьби з корупцією України, Олешка завербували російські найманці, цю інформацію надав військовослужбовець з позивним “Міха”.

Піч час проплаченого мітингу, що відбувся в центрі Запоріжжя 24 квітня, колишній товариш по службі Віталія Олешка, боєць із позивним «Міха», надав докази щодо вербування російськими спецслужбами Олешка із позивним «Сармат». Чоловік наразі називає себе «ветераном АТО» і активно розхитує ситуацію в області, прикриваючись захисниками України. За словами екс-бійця батальйону «Донбас» із позивним «Міха», Олешка завербували в перший місяць перебування в полоні в підвалах СБУ Донецька, російські найманці.

Після одного з допитів, «Сармат» повернувся із пропозицією та намірами зібрати полонених та вийти на війну вже з іншого боку. Аби отримати свободу, пропонував окупантам гроші. Після двох місяців на війні, екс-доброволець повернувся до Бердянську, де створив громадську організацію, яка нібито допомагає отримати законні ділянки земель атовцям. Натомість, почав займатися рейдерством, провокаціями та блокуванням роботи адмінбудівель міста та області. Інформацію підтверджують в профільних управліннях міста та області. Махінаціями із землею Віталій Олешко лише вводить людей в оману та тисне на місцевих фермерів з погрозами. Наразі Віталій Олешко фігурує одразу у декількох кримінальних провадженнях, – повідомили в Медіа–центр «The Kiev Times»

 

загрузка...