Президент Петро Порошенко запрошує українців до спільної молитви

70
Фото: facebook.com

Як ми повідомляли раніше, 11 жовтня столо відомо, що рішення про надання Україні автокефалії прийнято. Вселенський Патріархат приступив до процедури надання Томосу – далі нас чекають суто формальні процедури.

У зв`язку з цим Президент Петро Порошенко пропонує українцям провести спільну молитву, яка відбудеться цієї неділі у Києві на Софійському майдані. Віряни зможуть долучитися до подячної молитви за автокефалію для української Церкви, а також помолитися за наших військових, які 14 жовтня відсвяткують День захисника України.

“До мене звернулася група шанованих громадських лідерів, серед яких Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Михайло Слабошпицький. Вони пропонують українській громаді спільно помолитися 14 жовтня за Україну, її військо і єдину церкву, яку творимо разом.

Закликаю всіх небайдужих: давайте всією громадою станемо до подячної молитви за автокефалію для нашої Церкви. Пропоную зібратися на історичному Софійському майдані 14 жовтня о 9.30 ранку”, – сказано на офіційній сторінці Президента у Facebook.

Фото: facebook.com

Читайте також: Томос про автокефалію: що зміниться після прийняття історичного рішення

загрузка...