Православна Церква МП возить українських дітей відпочивати на окуповану територію – подробиці

453
Фото - facebook.com
Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив активіст Дніпровського обласного представництва ВО «Рух захисту української мови» Єгор Гуськов. 

Православний дитячо-сімейний клуб “Ковчег Лішня” опублікував оголошення про набір дітлахів до дитячих лагерів і на відпочинок до моря. Увагу активіста привернуло оголошення про поїздку в Севастополь та ПБК.

“Серйозно, Російська Православна Церква возить українських дітей відпочивати на окуповану територію? Вони взагалі цим нашу державність на ноль помножили. Браво їм за це. Який народ, яке, трясця, плем’я в хащах амазонських лісів чи африканській савані буде возити своїх дітей туди, де стоять воїни ворога? Українські діти подорожують через лінію фронту відпочивати під наглядом російський військових?

Та навіть тупі звірі і ті розуміють, як стадо мусить боронити своїх дітей від небезпеки. Натурально, ми живемо не в Європі, не в державі, а на території. Я розумію угорців, румунів, поляків, московитів: України не існує, це просто ділянка землі — ходи туди, ходи сюди”, – пише Єгор в соцмережі. 

 
Фото - скріншот публикації Єгора Гуськова на facebook.com

Нагадаємо, як раніше повідомляв Форпост, останнім часом навколо УПЦ МП спливає все більше скандальних факторів. Раніше ми писали, що Владика Лука їздить в Москву та окуповані території по гроші та не визнає Київський патріархат і перехрещує дітей. Цікаво також те, що у митрополита Луки у власності автомобілі на мільйони гривень.

Читайте також: Черговий скандал з УПЦ МП в Запоріжжі: через молитву за українських військових вигнали священика

загрузка...