Розглядається питання щодо відсторонення завідувача пологового відділення на Запоріжжі, де померла дитина

250
Фотоілюстрація: Обозреватель

Наразі правоохоронці розслідують заплутану справу, яка трапилася в Енергодарі в місцевому пологовому відділенні. Голова міста пообіцяв також тримати руку «на пульсі».

На своїй сторінці у Facebook чиновник Павло Музика повідомив, що проводиться відповідне службове розслідування. Головний лікар пологового будинку, де трапилася трагедія, отримав доручення від міського голови щодо відсторонення завідувача пологового відділення від виконання обов’язків на період службового розслідування.

«Однак сьогодні мене турбує більш важливе питання, а саме – поточний стан справ щодо розслідування трагічного випадку зі смертю породіллі та заходи, вжиті стосовно відповідальних осіб. Минулого тижня мною було підписано розпорядження про проведення відповідного службового розслідування. Як повідомив керівник СМСЧ, 15 травня дане питання було винесено на розгляд внутрішньої медичної експертної комісії. Сьогодні будуть надані висновки цієї роботи.
З огляду на дану резонансну ситуацію я доручив головному лікарю розглянути питання щодо відсторонення завідувача пологового відділення від виконання обов’язків на період службового розслідування.
Запевняю, що цей трагічний випадок обов’язково буде ретельно розслідуваний! Таке не повинно ніколи більше повторитися!», – пише він.

Нагадаємо, 10. 03 вагітній мешканці Енергодару стало зле, її доставили до місцевого пологового будинку. Після хірургічного втручання медики констатували смерть новонародженої дівчинки. Породіллі не ставало краще, родичі просили перевести пацієнтку до обласної лікарні. Коли все ж жінку доставили до Запоріжжя, медики вже нічим не могли допомогти. На 43-й день вона померла. Матір та доньку хотіли поховати разом, однак тіло немовляти зникло. Медики конкретної інформації родині померлих не надавали. Адвокатка припускає, що правди так й не вдасться добитися.

Читайте також: Інформація про те, що на території пологового будинку на Запоріжжі вирощують гриби та розводять рибу, підтвердилася

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...