Сина секретаря обкому забороненої КПУ запоріжці викрили в подвійних стандартах

441
Скріншот Станіслава Скалозуба

Олексій Бабурін, син першого секретаря місцевого обкому забороненої КПУ, попри заборону активно «сповідує» цінності комуністичного режиму. При цьому він не цурається відвідувати закордонні курорти.

Сьогодні, 9 травня, Олексія Бабуріна, який виступив співорганізатором автопробігу проросійської організації «Полка Победы», затримали правоохоронці в районі вулиці Богдана Хмельницького. Він використовував заборонену символіку (прапори). Його одразу відпустили, повідомляє «Суспільне. Запоріжжя».

На своїй сторінці у Facebook запорізький активіст Станіслав Скалозуб звинуватив чоловіка у подвійних стандартів. Попри заяви про необхідність повернення в часи СССР, він досить активно подорожує, купує автомобілі за кордоном.

«Сам Бабурін не нехтує дорогими подорожами по світу, включаючи “загниваючі” капіталістичні країни, закордонними авто, та капіталістичним одягом та аксесуарами. На одній світлині Олексій позує на фоні пенсіонерів, що вийшли на демонстрацію, на яку він та його батько скликають літніх людей, і вже на інших фото розкіш, золото, делікатеси, які ці літні люди, навіть за часів СРСР не могли дістати без блату та кілометрових черг. Ось таке лицемірство», – пише активіст.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, проросійська організація “Полк Победы” провела автопробіг в Запоріжжі. Не обійшлося без провокацій. Напередодні в одного з учасників організації провели обшук. Правоохоронці виявили арсенал комуністичної та нацистської символіки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...