Автомобілі та нерухомість братів Марченків арештували

282
Марченків
Серед довгого списку арештованого майна братів Марченків є також і незадекларований автомобіль. Про це повідомляє сайт Вся власть.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року відбувся суд по обранні міри запобіжного заходу Владиславу та Марку Марченкам. Братів звинувачуюють у розкраданні коштів у особливо великих розмірах, розробці та реалізації корупційних схем, які нанесли значні збитки бюджетам міст Запоріжжя та Мелітополь.

Після тривалого слухання Червонозаводський суд міста Харків відправив підозрюваних під домашній арешт. Пізніше арештував майно Владислава Марченка, його дружини Юлії та брата. Грошової застави підозрювані не вносили. Ще одного підозрюваного у цій справі Анатолія Пустоварова суд зобов’язав внести заставу в розмірі півтора мільйони гривень, обійшлося без домашнього арешту.

Серед задекларованого майна Владислава Марченка арештували квартиру в Запоріжжі та Porsche Cayenne. У дружини Юлії арештована земельна ділянка та будинк по бульварі Гвардійському, 49 в Запоріжжі, земельна ділянка з нежиловими приміщеннями біля моря в Бердянську, а також будинок на 365 кв. метрів по Набережній вулиці курортного міста.

Також арештували не вказаний у декларації автомобіль Honda Civic 2008 року.

В Марка Марченка арештовані автомобілі Acura MDX, Mazda СX-7 и Lexus LS460.

У справі розкрадання коштів з місцевих бюджетів прокуратура Харкова проводить слідство. Завтра в Апеляційному суді Харківської області будуть розглядати апеляції стосовно вироку судді Червонозаводського суду, який відправив підозрюваних під домашній арешт.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...