У Запоріжжі депутати не позбавили російську мову статусу регіональної

1870
Фото: zp.gov.ua

Депутати Запорізької міськради не захотіли скасовувати рішення від 2007 року “Про надання російській мові в місті Запоріжжя статусу регіональної мови”.

На черговій сесії міськради, яка проходить сьогодні у Запоріжжі, депутати відмовилися визнавати нечинними рішення своїх попередників “Про надання російській мові в місті Запоріжжі статусу регіональної”, “Про створення умов для подальшого розвитку російської мови у Запоріжжі” 2007 року, “Про ретрансляцію російських телевізійних каналів в запорізьких кабельних мережах та захист прав мешканців Запоріжжя на інформацію” 2008 року та “Про проведення у місті Запоріжжі дорадчого опитування громадян (консультативного референдуму) по виявленню волі громадян міста Запоріжжя стосовно надання російській мові статусу державної мови поряд з українською” 2009 року.

Скасувати їх пропонував депутат від фракції “Солідарность” Андрій Согорін. Однак проект про скасування цих рішень не набрав належної кількості голосів. Його підтримали всього 22 обранці. Тож депутати Запорізької міської ради залишили чинними рішення своїх попередників, якими надавалися привілеї російській мові та сприяння трансляції російських каналів.

Ось як на це відреагував автор проекту Андрій Согорін:

Запорізька міська рада не підтримала скасування другої російської у Запоріжжі. Проросійська міська рада. Все те що потрібно знати

Опубліковано Andrey Sogorin Середа, 28 листопад 2018 р.

 

Читайте також: Росіяни старанно приховують інформацію про поранених моряків

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...