У Запоріжжі суд розглянув апеляцію щодо власниці нелегального «квартирного» дитсадка, де померла дитина

296
Скріншот з відео, опублікованим адвокатом сім'ї, де померла дитина

Сьогодні, 12 червня, відбулося судове засідання в Запорізькому апеляційному судді за скаргою адвоката Павла Будилки, який діє в інтересах своєї підзахисної Суханової І., по справі про вбивство однорічної дівчинки Лесі.

Нещодавно на своїй сторінці у Facebook адвокат, який захищає інтереси сім’ї, в якій померла дитина, повідомив рішення суду. За його інформацією Запорізький апеляційний суд залишив в силі рішення Шевченківського районного суду.

«Запорізький апеляційний суд залишив в силі рішення Шевченківського районного суду. Дякую за підтримку!», – пише він у соціальних мережах.

Нагадаємо, 5 червня стало відомо, що адвокат Суханової подаватиме апеляцію, коли Шевченківський районний суд виніс рішення про арешт. На його думку, це було необгрунтовано та суддя керувалася під тиском натовпу.

Хронологія подій: 51-річна мешканка вулиці Авраменка організувала в себе на квартирі нелегальний дитячий садок. Оголошення розміщувала в Інтернеті. Він існував вже не один рік. Сюди 29 травня привели однорічну Олесю. Через деякий час дитина померла.

Лікарі констатували смерть внаслідок закриття дихальних шляхів шлунковим вмістом. Спочатку жінка говорила, що дівчинку привели до неї хворою. Однак правоохоронцям вдалося відновити відео, де видно, як «вихователька» кладе подушку Олесі на голову та зав’язує.

5 червня, в Шевченківському суді відбувалося засідання щодо обрання запобіжного заходу «виховательки» яку звинувачують у вбивстві однорічної Лесі. Підозрювану залиши під вартою до 2 серпня.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...