У Запоріжжі з’явився парк імені екс-керівника металургійного комбінату “Запоріжсталь”

526
фото: Google
Вчора, на сесії Запорізької міської ради було прийнято рішення про перейменування парку Металургів. Запорізький парк тепер носитиме подвійну назву – парк Металургів імені Віталія Сацького. За це рішення проголосували 51 з 52 присутніх депутатів. 

Пропозицію змінити назву запоріжці почули близько місяця тому, не усі спокійно сприйняли таку новину, адже у цьому ж парку розташований меморіал загиблим в АТО запоріжцям. Активісти виступали проти, вони вважають, що екс-директора заводу “Запоріжсталь” та учасників АТО жодним чином не можна вкласти в одну парадигму цінностей. Не правильно, коли меморіал стоятиме у парку імені Віталія Сацького, – обурювалися активісти. Та все ж – рішення прийнято, до того ж, практично одноголосно, тих, хто був би проти, серед депутатів не знайшлося.

Нагадаємо, у жовтні минулого року на 88 році життя помер екс-керівник комбінату “Запоріжсталь” Віталій Сацький. Закінчивши Дніпропетровський металургійний інститут, чоловік усе своє життя присвятив металургії. Починав свій кар’єрний шлях як звичайний металург, закінчив головою правління та генеральним директором, ВАТ “Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь».

Ініціатива стосовно перейменування поступила з профспілкового комітету працівників комбінату “Запоріжсталь”

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...