В Омані Зеленський зустрічався з секретарем Ради безпеки Російської Федерації – ЗМІ

133
Скріншот з відео

Навколо поїздки до Оману президента України Володимира Зеленського невщухають  скандали. Цього разу журналісти програми «Схем» у своєму розслідуванні припустили, що головнокомандувач зустрічався з одним з найвпливовіших головних правоохоронців РФ – Миколою Патрушевим.

Нагадаємо, 5 січня з’явилася інформація, що в готелі«Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel» бачили президента Володимира Зеленського. Згодом з’ясувалося, що там він був разом зі своєю сім’єю на відпочинку, хоча офіційної інформації про цей факт на офіційних джерелах не розміщали. Ще досі у громадян лишилися багато запитань з цього приводу.

Журналісти «Схем» у своїй програмі висунули припущення, що в Омані головнокомандувач зустрічався з секретарем Ради безпеки Російською Федерації Миколою Петрушевим. Причиною таких висновків стало те, що з Оману до Києва Зеленський вилетів чартерним рейсом Bombardier Global Express 6000, яким до Оману прилетів Патрушев. Зазначається, що президент України повернувся в столицю через 19 годин після того, як повідомили про термінове його повернення в країну.

За два тижні до вильоту очільника країни в Оман, у Москві Патрушев зустрічався з мером Харкова Геннадієм Кернесом і Робертом Тедеєвим (двоюрідний брат екснардепа від «Партії регіонів» Ельбруса Тедеєва). Кернес з Тадеєвим цю версію відкидають зазначаючи, що літали в РФ по особистих справах.

За коментарем журналісти зверталися до Зеленського. Однак посилаючись на зайнятість вони отримали відповідьвід секретаріату президента: «Президент України Володимир Зеленський не знайомий, ніколи не спілкувався телефоном, не зустрічався і, відповідно, не обговорював жодних питань з головою Ради Безпеки Російської Федерації Миколою Патрушевим. У випадку подальшого дезінформування населення і недостатньої перевірки інформації редакцією програми Офіс Президента буде змушений звернутися до суду для встановлення істини та спростування неправдивих фактів».

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...