Все для своїх: фірма підлеглого зама міського голови Запоріжжя виграла солідний тендер

378
Фото: "Наші гроші"

ТОВ «Теплобудімпорт» за результатами тендеру будуватиме твердопаливну модульну котельню в одній зі шкіл у Запорізькій області, повідомляє сайт «Наші гроші».

Відділ освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації уклав угоду з ТОВ «Теплобудімпорт» на будівництво твердопаливної модульної котельні вартістю 2,38 млн.грн. Фірма має збудувати котельню Новоданиліцвській ЗОШ I-III . по вул. Центральній, 14.

Нагадаємо, «Теплобудімпорт» належить родині Сергія Білова – директор Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради. Біловом є підлеглим заступника міського голови Анатолія Пустоварова.

Також у лоті брали участь ще дві компанії – ТОВ «Буд-технолоджі» та ТОВ «Станкінпром». Остання запропонувала дешевшу від переможця ціну у 2,07 млн. грн, але її пропозицію відхилили у зв’язку з не накладанням електронного цифрового підпису на свої документи та подачею розрахунків ціни у невірному форматі (подали в PDF, хоча вимога була у форматі Word/Exel та відповідного програмного комплексу).

Після обіймання вищезгаданої посади у житті Сергія Білова, а також його оточення почалась біла смуга.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...