Запоріжці фіксують бездіяльність міської влади(відео)

189
Відео, на якому видно жахливий стан дороги по вул. Ладозька в Дніпровському районі опублікував запорізький активіст Станіслав Скалозуб на свой сторінці в соцмережі. 

В Запоріжжі починає теплішати, а дорогу до таких погодних умов не підготовили. На відео, яке Станіслав відзняв від вул. Товариська до вул. Бородинська видно, як машини їздять по калюжах води. Вода не може “зійти” з траси, тому що нема водостоку, через це вода стоїть, а асфальт руйнується.

Окрім того, на тротуарі гори снігу, який продовжує танути, а його досі не прибрали комунальні служби та управляючі компанії. Станіслав Скалозуб зазначає, що навіть траса в тому районі ширша на 2 – 2,5 метра, проте це не видно через замет, котрі лежать по боках дороги.

В свою чергу, жителька міста Євгенія Матвієнко повідомила, що на вул. 12 Квітня подібна ситуація.

Активіст закликає депутатів Запорізької міської ради звернути увагу на якість використання коштів громади міста. А жителям Запоріжжя в свою чергу радить викладати відео своїх вулиць з хештегом #ХочуПорядкуЗапоріжжя, аби наглядно показати в якому стані знаходяться ділянки окремих районів міста. 

Викладайте відео своїх вулиць з хештегом – #ХочуПорядкуЗапоріжжя—Сьогодні зняв відео вул. Ладозька (від вул. Товариська до вул. Бородинська) Зверніть увагу: 1. НЕ прибрали якісно сніг та НЕ вивезли гори-кучугури. Насправді дорога ширше на 2-2,5 метри. По боках дороги просто лежать сугроби. 2. Тротуари ще в більш гіршому стані. 3. Немає водостоку, вода стоїть, дорога руйнується. 4. Ями на дорозі, калюжі-моря.5. Паркан біля 100 школи реально треба переносити в глибину, та робити там публічний простір. 6. Стихійний ринок та стихійне паркування біля Ладозька 4 – постійно. Колесами місять багнюку, створюють безпеку для пішоходів та руху. —Вулиця Ладозька, Дніпровський район. Центральна вулиця Бородинського, на якій розташовано дві школи, сучасний стадіон, дитяча поліклініка, чотири великий магазини, два сквери. Центральна розважально-пішоходна вулиця Бородинського.— Прошу депутатів Запорізької міської ради звернути увагу на якість використання коштів громади міста.—Дніпровська районна адміністрація ЗапоріжжяЗвертаю увагуГенеральна прокуратура УкраїниЮрій Луценко#ВиконкомНЕпрацює #БурякНЕпрацює #Запоріжжя #Україна

Опубліковано Станіславом Скалозубом 30 січня 2018 р.

Це не перша спроба звернути увагу місцевої влади на проблеми роботи управляючих компаній та комунальних підприємств по місту за останній період. Минулого тижня люди, які живуть на вулиці Ладозька власноруч розчистили собі тротуар, бо змушені були ходили по дорозі і наражатися на небезпеку. Окрім того самостійно розширили доріжки та прибрали майданчик біля смітників.

Прибираємо тротуари замість Дніпровської райадм Запоріжжя

ЛАДОЗЬКА 12 – Ми дружно та гуртом вийшли прибирати сніг!Співвласники! ВИ СУПЕР!!! Дякую всім, хто вийшов ввечері:Вадім Станіславович, 2 під'їздДенис, 3 під'їздАндрій, 3 під'їзд, 5 поверхВадім, 4 під'їзд, 2 поверхОлексій, 5 під'їзд 1 поверхАндрій, 5 під'їзд – З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ :)Станіслав Іванович, 5 під'їздСергій, 6 під'їздДвір в нас величезний і багато снігу. Дуже приємно що нас цього року так багато, і ми розширили доріжки та прибрали майданчик біля смітників, а також розчистили тротуар з боку вул. Ладозька. Сподіваюся наступного разу нас буде більше.Також дуже дякую тим, хто попідмітав доріжки біля своїх під'їздів, особливо Лідії Шахідівні (3 під'їзд)І більше лопат буде. :)—Чомусь Дніпровська районна адміністрація Запоріжжя не прибирає тротуари… люди ходять по дорозі і наражаються на небезпеку 🙁 Мешканці нашого будинку вирішили прибрати тротуар самі.—неприємний фактпани, які асфальтували двір https://www.facebook.com/zaitsev.viacheslav/videos/10156032662840891/, і яких ми пустили в комору з речами, зламали одну лопату снігову, одну забруднили бітумом, винесли у невідомому напрямку дві стільця, та не віддали ключа, від дверей… ось такі бувають підрядники від департаменту жкг :(тов мк сфера та тов напіна.

Опубліковано Станіславом Скалозубом 23 січня 2018 р.

Читайте також: «Запоріжелектротранс» оголосило конкурс, умови якого «прошиті» під одну компанію

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...