Запорізькі чиновники ставлять дітей під удар

322

Біля центру дитячого розвитку “Веселка” №28, що знаходиться у Космічному мікрорайоні Запоріжжя, склалася катастрофічна ситуація зі сміттям. Про це повідомляють місцеві мешканці.

Смітник, що знаходиться між школою №7 та садком №28 (він належить “Веселці”) вже три дні переповнений відходами. Й це при тому, що там постійно ходять діти.

“Поруч з цим смітником знаходиться стоянка. Й коли ми приїжджаємо по дітей, ми змушені забирати їх прямо з-під вщент заповненого смітника. Крім того, там стоїть жахливий сморід. Це ненормально!”, – коментують ситуації батьки дітей, що навчаються у садку.

Раніше ми повідомляли про те, що комунальни неякісно виконали свою роботу, не до кінця прибравши купи сміття на вулицях Комунарського району. Тоді в “Умвельт-Запоріжжя” – компанії, якій запоріжці платять гроші за вивіз сміття – виправдовувалися тим, що їх машини не можуть дістатись деяких районів міста через складні погодні умови. Цікаво, що зараз комунальним службам завадило зробити свою роботу вчасно та якісно? Адже під удар поставлені діти, організми яких вкрай вразливі до інфекцій, що можуть зустрітися на смітниках.

Читайте також: У Запоріжжі будуть відстоювати права тварин

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...