Запорізькі активісти Нацкорпусу під будівлею поліції провели акцію протесту

152
Фото 1news.zp.ua

Учора увечері, 12 березня, біля будівлі Головного управління Національної поліції на акцію протесту зібралися активісти Національного корпусу. Ветерани АТО вимагали відкриття кримінальної справи проти секретаря РНБО Сергія Сивохо. Про це повідомляє «Первый Запорожский».

Протестувальники виступали проти переслідування патріотів та проросійських провокацій влади.

Причиною акції протесту стало затримання активістів Нацкорпусу в Києві:

«Ця акція – в підтримку наших хлопців, яких сьогодні затримали в Києві. Там звучали такі слова, що ми – волонтери, добровольці, ветерани – повинні вибачитися. За що? З вуст Сивохо звучить, що у нас в країні нібито йде громадянська війна і внутрішній конфлікт. Тому ми зібралися в Запоріжжі, щоб передати вимоги обласному управлінню поліції і поліції в Києві. Наша головна вимога – не здавати позиції України. А зараз ми бачимо тільки поступки країні агресору», – заявив організатор акції Максим Зайченко.

Фото 1news.zp.ua

Зазначимо, що 12 березня ветерани АТО прийшли на презентацію «Національної платформи примирення і єдності» радника секретаря РНБО Сергія Сивохо та зірвали її.

Ветерани були обурені тим, що Сивохо назвав війну на Донбасі «внутрішнім українським конфліктом», «громадянською війною», а також заперечув роль Росії в розв’язанні війни.

У фейсбуці Сергій Сивохо прокоментував конфлікт, а також заявив, що мітингувальникам потрібен не мир, а війна, на якій хочуть заробити:

«Деяким мир не потрібен. Вони хочуть війни. Тому що, війна – це бізнес і великі гроші. Вони зірвали презентацію, але не зупинять наш рух до миру. Ми продовжуємо нашу роботу і наш діалог», – йдеться в дописі.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...