Депутатів з Запорізької області вчили ефективній взаємодії з виборцями

20

В Бердянську пройшов семінар для депутатів місцевих рад та їх помічників, який був присвячений сучасним способам комунікації представників влади з громадськістю. Організаторами заходу стали Запорізька територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та українське представництво Фонду Конрада Аденауера.

Серед учасників семінару були присутні представники місцевих органів влади як великих міст, так новостворених внаслідок реформи децентралізації об’єднаних територіальних громад.

Як зазначив заступник Секретаріату Запорізької «Солідарності», головною метою організаторів було зібрати якомога більше представників всіх без виключення ОТГ Запорізької та сусідніх областей.

Сьогоднішній семінар проводиться за підтримки партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» спільно з українським представництвом німецького Фонду Конрада Аденауера. Нашим головним завданням було зібрати представників всіх новостворених громад, в яких вже відбулись перші вибори.

Сподіваюсь, що представникам місцевих рад було цікаво взяти участь в такому заході, адже комунікація – важлива складова роботи будь-якої публічної особи, – зазначив Дмитро Траілін.

В рамках заходу спікери розказували учасникам про переваги та основні зміни, що відбулись внаслідок реалізації реформи децентралізації. Окрім цього, депутатів та їх помічників вчили основам публічних виступів, а також основним прийомам користування соціальними мережами, як сучасним каналом комунікації з виборцями.

Особливу увагу організатори та учасники приділили таким питанням, як розвиток територій, залучення додаткових коштів та ефективне використання існуючих ресурсів.

Програма семінару передбачала ознайомлення присутніх і з історіями успіху сучасних ОТГ, і з рекомендаціями щодо напрацювання стратегій розвитку міста чи громади, залучення грантових коштів для її реалізації, формування таких важливих документів, як Генеральний плат чи бюджет території.

За підсумками заходу учасники позитивно оцінювали, зокрема, і цю секцію нашого тренінгу, – зауважила співорганізатор заходу Тетяна Панченко.

Варто зазначити, що подібний семінар проводиться не вперше. Раніше було проведено аналогічний захід в місті Запоріжжя. Сумарно учасниками двох семінарів стали близько сотні членів органів місцевого самоврядування, що представляли 4 області.

Представники бердянської команди партії «БПП «Солідарність» позитивно оцінили ідею проведення подібних семінарів не лише в обласних центрах, але і безпосередньо в районах області.

Раніше різні тренінги, семінари, «круглі столи» проводились у крупних містах, таких як Дніпро, або ж в обласних центрах. Тому мені приємно, що зараз тренери приїжджають до нас в район та дають можливість вчитись без необхідності виїжджати кудись. Я впевнений, що учасники нашого заходу і навчились, і добре відпочили в Бердянську, – сказав депутат Бердянської міської ради Віктор Цуканов.

загрузка...