Владика Лука потрапив до бази “Миротворець”

854
Фото - УПЦ МП
Скандальний митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ (МП) Лука (він же Андрій Коваленко), потрапив до бази “Миротворець”. Його анкета з’явилася у розділі “Чистилище”, повідомляє «Релігійна правда».

Так, владика опинився у базі через “маніпулювання суспільно-значущою інформацією, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі”. Також автори зазначають, що митрополит є одним з тих, хто протидіє “незалежності українського православ’я від підконтрольної Росії (країна-агресор) РПЦ”.

Фото – скріншот https://myrotvorets.center/criminal/

Нагадаємо, як раніше повідомляв Форпост, митрополит дуже часто стає  епіцентром скандальних подій, зокрема, на початку минулого року він дозволив собі вчиняти дії, які йдуть у розріз з мораллю, проявляючи зневагу до інших церков та їхніх  вірян.  Так, запоріжці дуже добре пам’ятають, як піпорядкований Луці піп відмовив відспівувати і поховати хлопчика, який трагічно загинув 31 грудня 2017 року. Священик прибув додому, де жив малюк, а коли дізнався, що хрестили дитину в церкві Київського патріархату – відмовився розпочинати обряд. Отець повідомив, що церква, яка проводила обряд хрещення – самозвана. В свою чергу владика Лука зазначив, що його підлеглий зробив все правильно і повністю його підтримує. Пізніше митрополит заявив, що не визнає Київський патріархат і перехрещує дітей.

Черговий скандал  відбувся після того, як керівник Центру військово-політичних досліджень  Дмитро Тимчук повідомив, що Лука їздить в Москву та окуповані території по гроші. У власності митрополита до речі автомобілі на мільйони гривень.  В березні цього року, Владика Лука вигнав священика УПЦ МП Ігоря Савву та позбавив парафії в Запоріжжі, через його проукраїнську позицію. Священик відкрито молився за українських військових,  а ще —  не згадував у молитві Кирила Гундяєва.

Читайте також: Священик, якого вигнав Лука, не намірений покидати парафіян і зараз шукає приміщення для служінь

загрузка...