Мешканці Запоріжжя пропонують ввести мораторій на будівництво на зелених територіях загального користування

691
Відповідна електронна петиція з’явилася на сайті міської ради. Про це повідомляє запорізький активіст Станіслав Скалозуб на своїй сторінці в Фейсбук. 

Питання екології гостро стоїть у Запоріжжі. Кожного дня заводи роблять тонни шкідливих викидів у повітря, які негативно впливають на здоров’я людей. Для покращення екологічної ситуації, у місті повинна бути величезна кількість парків. Згідно генерального плану, у Запоріжжі існує лише 617 Га зелених територій загального користування замість нормативних 1670 Га. Відповідно зелені зони в місті треба збільшувати, адже дерева та рослини виробляють кисень. Окрім того, згідно доповіді ВООЗ за 2017 рік, зелені зони загального користування призводять до зменшення кількості звернень до лікарів і позитивно впливають на здоров’я місцян.

Нагадаємо, у Запоріжжі активно йдуть суперечки з приводу будівництва нового ТРЦ на місці парку Яланського. 23 квітня відбулося судове засідання, на якому вирішувалася доля «багатостраждального» парку. Запорізький окружний адміністративний суд залишив в силі заборону на вирубку скверу.

6 травня відбулися громадські слухання на яких було прийнято рішення зберегти парк Яланського, проте у міській раді результати слухань прийняти відмовились. В свою чергу активісти хочуть перейменувати та оновити сквер. Почати запоріжці вирішили з анонсування проведення безстрокового Фестивалю спортивних розваг, який відбудеться у парку Яланського вже завтра, 16 травня.

Читайте також: На Запоріжжі, відсторонений за хабар голова, пробував силою захопити сільську раду

Загрузка...